UGDYMO PROCESO NUOTOLINIU BŪDU ORGANIZAVIMO ŠVENČIONIŲ R. ADUTIŠKIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE TVARKA

UGDYMO PROCESO NUOTOLINIU BŪDU ORGANIZAVIMO ŠVENČIONIŲ R. ADUTIŠKIO PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE  TVARKA

1. Nuo 2020 m. kovo 30 d. ugdymo procesas vykdomas nuotoliniu būdu pagal esamą pamokų tvarkaraštį.

2. Nuotolinis mokymas mokykloje organizuojamas per MANO dienyną.

3. Sinchroninis mokymas(is) (mokymas(is), kuris vyksta fiksuotu laiku, naudojant  nuotolinio bendravimo priemones)  vyks naudojant Zoom, Messenger programas.

4. Mokytojai pagal poreikį gali naudotis ir nacionaliniu skaitmeniniu ugdymo turiniu bei kitomis virtualiomis mokymuisi ir bendravimui skirtomis aplinkomis. Daugiau informacijos https://www.nsa.smm.lt/nuotolinis

5. Ugdymo apskaita tvarkoma ir visa informacija skelbiama tik MANO dienyne.

6. Mokytojai MANO dienyne suveda pamokų duomenis: nurodo pamokų temas, detalizuoja klasės darbą, užduotis bei namų darbus, jeigu jie skiriami. Atliktas namų darbų užduotis mokiniai turi atsiųsti/įkelti iki mokytojo nurodyto laiko.

7. MANO dienyno skiltyje „Tema, klasės darbai, numatomi pasiekimai“ bus pateikiama aiški pamokos veiklos informacija.

8. Mokiniams gali būti skiriamos užduotys, susijusios su projektinių darbų rengimu (mokinių grupės gali bendrauti virtualioje aplinkoje).

9. Mokomoji medžiaga bus pateikiama MANO dienyne arba Eduka.lt aplinkoje.

10. Visi atsiskaitymai (rašto darbai, kontroliniai, kaupiamojo balo užduotys) vyks virtualioje aplinkoje. Ne vėliau kaip prieš savaitę MANO dienyne skiltyje „Tema, klasės darbai, numatomi pasiekimai“ bus nurodomi numatomi atsiskaitymai ir kontroliniai darbai, jų organizavimo procedūra (išsiuntimo/grąžinimo laikas, atlikimo būdas ir pan.).

11. Pagal programą vykdomi mokytojo numatyti atsiskaitomi darbai yra vertinami ir gauti įvertinimai įrašomi į MANO dienyną. Mokinio darbas neatsiųstas/neįkeltas iki mokytojo nurodyto laiko yra nevertinamas.

12. Mokiniams mokytojai savo pamokų metu turi būti pasiekiami elektroninėje aplinkoje.

13. Mokiniai raštu mokytojams gali užduoti klausimus tik MANO dienyne. Mokytojas privalo į klausimus atsakyti per dieną.

14. Mokiniai privalo kiekvieną dieną prisijungti prie MANO dienyno, perskaityti pateiktą informaciją ir atlikti nurodytas užduotis.

15. Tėvai privalo informuoti (MANO dienyne, el. paštu ar SMS žinute) klasių vadovus apie vaiko ligą ir negalėjimą dalyvauti ugdymo procese.

16. Mokinius ir tėvus dėl  MANO  dienyno konsultuos Algirdas Uziala, el.paštas algirdasuziala@gmail.com

17. Nuotolinio mokymosi metu privaloma laikytis etikos principų, asmens duomenų apsaugos reikalavimų bei neperduoti suteiktų prisijungimų tretiesiems asmenims.