Archyvas 17-09

Jaunojo pasieniečio būrelio naujų narių krikštynos

Rugsėjo 28 d. vyko jaunojo pasieniečio būrelio naujų narių krikštynos. Dešimt 8 klasės mokinių, klausydamiesi Gintarės Maslianikaitės nurodymų, atliko įvairias užduotis. Jaunieji pasieniečiai turėjo parodyti ne tik savo fizinį pasirengimą, bet ir vadovautis loginiu mąstymu. Ištarus paskutinius priesaikos žodžius, aštuntokai buvo priimti į jaunojo pasieniečio būrelio gretas. Jaunuosius pasieniečius pasveikino Adutiškio užkardos vado pavaduotojas Ivanas Šciuko ir vyresnioji specialistė Alma Sivojienė.

                                                                                     JPB vadovė Larisa Ustinavičienė

Kelionė į „Švenčionių vaistažolių“ fabriką

                                Rugsėjo 28 dieną, pradinių klasių mokiniai vyko į „Švenčionių vaistažolių“ fabriką. Tik įėjus į gamyklos kiemą pajutome vaistažolių kvapą, kuris mus lydėjo visos ekskursijos metu. Pasitikusi darbuotoja papasakojo, kaip vaistažolės nuo pirminės žaliavos tampa arbatos pakeliu. Taip pat parodė technologinę ir laboratorinę įrangą. Papasakojo ir parodė, kaip atrenkamos pačios kokybiškiausios žolelės. Apsilankius gamybos patalpoje, vaikai stebėjo , kaip pakuojamos arbatos. Ekskursijos pabaigoje ragavome įvairių žolelių arbatų. Esame dėkingi už šiltą priėmimą „Švenčionių vaistažolių“ fabriko darbuotojams.

Pradinių ugdymo mokytojos Margarita Maslianikienė ir Jurgita Urbanavičienė

Rudens paroda „Linksmosios daržovės“

                               Paskutinę rugsėjo savaitę mokykloje, pirmo aukšto koridoriuje, šurmuliavo rudens paroda „Linksmosios daržovės“. Parodoje aktyviai dalyvavo priešmokyklinės grupės ir pradinių klasių mokiniai . Smagu, kad prie mūsų prisijungė ir dvi penktokės Vilija Rumbutytė ir Austėja Stunžėnaitė.

Esame dėkingi vaikams ir jų šeimų nariams už pagalbą, kuriant nuotaikingus, išradingus parodėlės eksponatus.

                   Pradinių klasių mokytojos Margarita Maslianikienė ir Jurgita Urbanavičienė

 

Kūrėme rudeninį kilimą

                         Rugsėjo 23 dieną Švenčionyse šurmuliavo Rudens kermošius. Šventės metu vyko sporto varžybos, skambėjo linksma muzika ir buvo labai daug geros nuotaikos. Buvo kuriami gražiausi margaspalviai kilimai iš rudeninių gėlių, vaisių ir daržovių. Mūsų mokyklos sukurtas kilimas „Rudenėja“ labai tinka šiam rudeniui. „Slėpkimės“ visi po skėčiu… vietos užteks visiems…

                                   Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Svetlana Menčinskienė

Europos kalbų diena – su eilėraščiu ir daina

                      Rugsėjo 26-ąją Adutiškio pagrindinės mokyklos ir Adutiškio vidurinio ugdymo skyriaus mokiniai paminėjo Europos kalbų dieną. Aktų salėje skambėjo eilėraščiai ir dainos anglų, vokiečių, prancūzų, rusų, latvių ir lietuvių kalbomis. Renginio vedėjai Vilmantė ir Danielius papasakojo, kur, kada ir kodėl buvo pradėta švęsti Eurpos kalbų diena, koks šios dienos minėjimo tikslas.

                                                                                                                    Lietuvių kalbos mokytoja Angelė Burokienė

SKELBIAMA ATRANKA NEFORMALIOJO ŠVIETIMO MOKYTOJO PAREIGOMS UŽIMTI

Įstaigos pavadinimas – Švenčionių r. Adutiškio pagrindinė mokykla
Pareigybės pavadinimas
– neformaliojo švietimo mokytojas.
Darbo krūvis
– 2 savaitinės valandos.
Darbo pobūdis –
vadovauti Jaunųjų muziejininkų būreliui.
Darbo sutarties rūšis
– neterminuota darbo sutartis.
Kvalifikaciniai reikalavimai
–aukštasis išsilavinimas, pedagogo kvalifikacija.

Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus:
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje.

  1. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją.
  2. Išsilavinimą,  pedagogo ir dalyko kvalifikaciją patvirtinančių dokumentų kopijas.
  3. Gyvenimo aprašymą (CV).

 

Pretendentai dokumentų kopijas pateikia (asmeniškai, registruotu laišku arba elektroniniu paštu ) iki 2017 m. rugsėjo 20 d. (įskaitytinai). Dokumentai priimami Švenčionių r. Adutiškio pagrindinės mokyklos raštinėje kiekvieną darbo dieną nuo 8.00 val. iki 15.00 val. adresu Postavų g. 36,  LT-18290 Adutiškio sen., Švenčionių r., el. paštas: adutiskio.vidurine@gmail.com

Pretendentai, atitinkantys konkursinės atrankos reikalavimus, bus kviečiami (bus pranešta asmeniškai el. paštu) į pokalbį 2017 m. rugsėjo 21 d. 9.00 val.

Atvykstant į pokalbį pretendentai privalo turėti pateiktų dokumentų originalus, gali pateikti kitus pedagogo veiklą atspindinčius dokumentus.

Išsamią informaciją apie skelbiamą atranką teikia mokyklos administracija tel. (8 387)  59244.

Ir vėl rugsėjis sukvietė į šventę

                  Rudenėjančiais takais į mokyklą atkeliavo rugsėjis, atnešdamas jaudulį, mokinių klegesį, skelbdamas naujų mokslo metų pradžią, linkėdamas naujų žinių troškimo, visus metus neblėstančios energijos, sėkmingo iššūkių nugalėjimo. Dvyliktokai, vyriausieji mokyklos mokiniai, iškilmingai  aidint mokyklos varpeliui, pirmokams padėjo žengti pirmuosius žingsnius mokslo ir žinių taku. Tradiciškai pakelta vėliava paskelbė naujų mokslo metų pradžią.

           Mokslo ir žinių šventę pradėjo mokyklos vadovas Algirdas Uziala, jis įteikė pirmokams Pirmoko pasus, dvyliktokai pradžiugino simbolinėmis dovanėlėmis. Mokinius ir mokytojus sveikino Švenčionių rajono savivaldybės tarybos narys Zenonas Zenkevičius, Adutiškio pasienio užkardos vyriausioji specialistė Almą Sivojienė, Adutiškio parapijos klebonas Vytautas Pūkas, Adutiškio bendruomenės pirmininkas Aleksandras Pupkevičius. Pasidžiaugę gražia švente mokiniai su klasių vadovais pasklido po mokyklą susipažinti, aptarti daugelį svarbių dalykų.

           Lai kupina įspūdžių Rugsėjo 1-osios šventė  įkvepia kiekvieną  iš mūsų kūrybingiems ir prasmingiems mokslo metams.

                                                                                                                                                             Mokytoja Gražina Lazdinienė

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2017 m. rugsėjo mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930