Archyvas 15-01

Vienuoliktokų krikštynos

      Šiais metais vienuoliktokų krikštynos vyko spalio10 d. Adutiškio vidurinės mokyklos aktų salėje. Šioms krikštynoms dvyliktokai sugalvojo temą – „Cirkas“. Krikštynų metu vienuoliktokams teko pabūti klounais – atlikti ne vieną triuką, valgyti dvyliktokų paruoštus „kulinarinius šedevrus“, traukti obuolius pirma iš vandens, po to iš miltų, pagaliau – prisiekti tarnauti dvyliktokams, mylėti juos bei jų auklėtoją. Sėkmingai atlikę užduotis visi vienuoliktokai buvo pakrikštyti ir gavo krikšto pažymėjimus.

      Taigi tokios buvo vienuoliktokų krikštynos. Linkime, kad kitais metais krikštynos būtų tokios pat linksmos.

                                                                                                             Mokytoja Angelė Burokienė

„Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“

 

       Spalio 6 d. Svirkų skyriuje buvo paminėta Mokytojų diena. Tą dieną, vos tik peržengę mokyklos slenkstį, mokytojai buvo pasitikti su vaisių pintine “Mokslo šaknys karčios, bet vaisiai saldūs“.

       11 valandą mokiniai pakvietė visus mokyklos mokytojus į šventinį koncertą. Skambėjo muzika, dainos bei auklėtinių sveikinimai mylimiems mokytojams. Po koncerto mokytojai buvo pakviesti į pamoką. Čia netrūko linksmų užduočių, dainų ir geros nuotaikos.

       Savivaldos diena –  vienas ryškiausių mokyklos renginių, kuriame būna smagu visiems.

 

Mokytoja Renata Stunžėnienė

Spalio 5-oji diena – Tarptautinė Mokytojų diena

     Mokytojų diena – gražiausia rudens šventė mokykloje, kuri šiais metais buvo paminėta spalio 3 dieną. Puoselėjant senas mokyklos tradicijas, šventę organizavo 11 klasės mokiniai. 8 valandą mokyklos vienuoliktokai pakvietė visus mokyklos mokytojus į aktų salę, kur mokytojams ne tik išsakė padėkos žodžius, bet ir pateikė įvairių staigmenų, užduočių. Spalio trečioji buvo ypatinga ne tik mokytojams, bet ir 12 klasės mokiniams. Jie turėjo galimybę pasijausti jaunaisiais mokytojais, vedė pamokas žemesnių klasių mokiniams, o įspūdžiais, kaip jiems sekėsi, dalijosi renginio pabaigoje.

    Mokytojo diena pedagogui bent trumpam leidžia pamiršti rūpesčius ir pasidžiaugti nuveiktais darbais, išugdytais mokiniais. Kas gali būti geriau už nuoširdžiai ištartą padėkos žodį, įteiktą gėlės žiedą ar paties mokinio sukurtą eilėraštį. Mokytojo darbas įdomus dar ir tuo, kad kiekviena diena ir kiekviena pamoka yra kažkuo vis nauja ir neįprasta, nenuspėjama, ypatinga.

 

                                                                                                         Mokytoja Aldona Maslianikienė

 

Dalyvaujame projekte „Pažink savo kūną judėjime”

         Adutiškio vidurinė mokykla bendradarbiaudama su sporto klubu „Liūto narvas“ dalyvauja Kūno kultūros ir sporto departamento projekte "Pažink savo kūną judėjime". Mokyklos 5/6 klasių ir Svirkų skyriaus 5-8 klasių mokiniai 2014 m. rugsėjo mėn. dalyvaudami projekte susipažino su imtynių (grappling) sporto šaka. Esame dėkingi klubo „Liūto narvas“ treneriui Dainiui Burokui už įdomius užsiėmimus.

 

                                                                                                                Mokytoja Irina Burokienė

Europos kalbų diena Svirkų skyriuje

       Rugsėjo 26 dieną  Svirkų skyriuje 5-8 klasių mokiniams vyko  integruota lietuvių kalbos, etikos, geografijos pamoka „Kalbos atveria duris“, skirta Europos kalbų dienai paminėti. Mokiniai diskutavo, kodėl svarbu mokėti kuo daugiau kalbų, aiškinosi, kaip  saugoti ir puoselėti kalbą, susipažino su Europos sąjungos šalimis. Po to kiekvienas mokinys pasirinko patikusią šalį ir parengė plakatą, kuriame nurodė sostinę, gyventojų skaičių, prezidentą, lankytinas vietas, nupiešė vėliavą.    Dėkoju puikiai ir atsakingai pasiruošusiems jauniesiems kalbų "žinovams".

 

Mokytoja Renata Stunžėnienė

Rugsėjo 1-oji Svirkų skyriuje

    Rugsėjis. Dar vieno rudens pradžia. Pirmokėliams – tai mokslo kelio pradžia. Didžiajai daliai mokinių, mokytojams – tai pradėtų mokslų, darbų, siekių tęsinys.

     Šventė prasidėjo tradiciškai. Buvo giedama Tautiška giesmė, su mokslo metų pradžia mokinius bei mokytojus sveikino mokyklos direktorė Milda Stūglienė, direktorės pavaduotojas ugdymui Algirdas Uziala, Švenčionių rajono savivaldybės mero patarėja Audronė Linkuvienė, Svirkų seniūnas Povilas Čapskas, Adutiškio parapijos klebonas Vytautas Pūkas. Į pirmokėlius kreipėsi jų pirmoji mokytoja Diana Davulytė. Šventėje skambėjo pirmokėlių eilės apie rudenį, pirmąją raidę, namuose paliktus žaislus.

 

Mokytoja Renata Stunžėnienė

Rugsėjo 1 – oji Adutiškio vidurinėje mokykloje

     Rugsėjo 1-ąją po vasaros atostogų į Adutiškio vidurinę mokyklą sugužėjo 137 mokiniai, juos lydintys tėveliai, o pasitiko juos  25 mokytojai, dirbsiantys mokykloje 2014-2015 mokslo metais. Pirmą kartą mokyklos slenkstį peržengė 2 pirmokėliai. Kadangi oras buvo gražus, šventė vyko lauke. Šventė prasidėjo Lietuvos himno giedojimu ir iškilmingu vėliavos iškėlimu. Mokslo metų pradžią paskelbė Adutiškio vidurinės mokyklos direktorė Milda Stūglienė. Visus šventės dalyvius nudžiugino žinia apie gautą naują geltonąjį autobusiuką, kurį, įvažiavusį į kiemą, mokiniai pasitiko plojimais. Jį pašventino Adutiškio parapijos klebonas Vytautas Pūkas. Nuoširdžius padėkos žodžius direktorė tarė merui Vytautui Vigeliui už puikią dovaną – geltonąjį autobusiuką ir už išsaugotą vidurinę mokyklą. Už paramą direktorė dėkojo Adutiškio seniūnui Arūnui Piršteliui, socialiniams partneriams – Adutiškio užkardai, Alių durpynui, Adutiškio girininkijai. Šventėje dalyvavęs Švenčionių r. meras Vytautas Vigelis įteikė Lietuvos Pirmokų pasus ir knygutes Ainei Šidlauskaitei ir Laurynui Steponėnui, o direktorei ir mokytojams perdavė Mokslo knygą. Sėkmės mokiniams ir mokytojams bei visai Adutiškio vidurinės mokyklos bendruomenei linkėjo ir kiti kalbėtojai – Adutiškio seniūnas Arūnas Pirštelis, Adutiškio užkardos vadas Andrejus Nikitinas, Adutiškio parapijos klebonas Vytautas Pūkas, Adutiškio girininkas Eimutis Valiukas.

                                                                                            Mokytoja Angelė Burokienė

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2015 m. sausio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031