Archyvas 18-02

Varžybos, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui pažymėti, Adutiškyje

         Visi Lietuvos piliečiai nekantriai laukė Vasario 16 dienos, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio. Kiekvienas planavo šventiškai pasitikti šią datą. Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“ konferencijoje, kuri įvyko lapkričio mėnesį Kėdainiuose, buvo suplanuota organizuoti eilę sportinių renginių Adutiškio pagrindinės mokyklos sporto salėje. Vienas iš renginių įvyko vasario 17 dieną. Tai buvo Vilniaus regiono krepšinio 3 x 3 turnyras „100 dalyvių +“. Sportininkų amžius buvo neribojamas, dalyvavo ir jaunesni, ir vyresni sportininkai. Švenčionėlių Mindaugo gimnazijos mokytojas metodininkas Mindaugas Švereika atvyko į varžybas ne tik su jaunuolių komanda, bet ir su trimis merginų komandomis.  Varžybos prasidėjo 10.00 val. iškilmingu varžybų atidarymu. Po trijų valandų įtemptos kovos prizines vietas iškovojo: III vietą Adutiškio užkardos krepšininkai Kęstutis Tarvydas, Egidijus Karklelis, Remigijus Nalivaika, Darius Jaksebaga, II vieta atiteko adutiškiečiams Alanui Galaliui, Mariui Kairiui, Argaudui Bieliniui, Ernestui Barisovui, I vietą iškovojo „Perkūno“ komanda – Ričardas Jarošas, Šarūnas Miklaševičius, Lukas Nalivaika, Žydrūnas Savlevičius.

Naudingiausiojo žaidėjo apdovanojimą iškovojo Ričardas Jarošas.

Merginų komandos vietas pasidalino taip: III vietą užėmė 2 komanda, II vietą  – 3 komanda, o nugalėjo 1 komanda. Komanda nugalėtoja buvo apdovanota taure, I-III vietas užėmę sportininkai – diplomais ir medaliais .

Kūno kultūros mokytojas, Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ tarybos narys, sporto klubo „Cirkliškis“ pirmininkas Josifas Jarošas

Šventės, skirtos Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui, akimirkos

Mokyklos bendruomenė susitiko su pasieniečiais

            Adutiškio pagrindinės mokyklos ir vidurinio ugdymo skyriaus mokinių tėvai ir mokytojai penktadienį susitiko su pasienietėmis. Ignalinos pasienio rinktinės bendruomenės pareigūnė Jolanta Vaickuvienė ir VSAT prie LR VRM Ignalinos pasienio rinktinės Adutiškio pasienio užkardos vyresnioji pasienietė, atliekanti bendruomenės pareigūno funkcijas Aušra Bečelytė-Zubovienė tėvus ir mokytojus supažindino su Administracinių nusižengimų kodekso pakeitimais, nepilnamečių asmenų įtraukimą į nusikalstamą veiką, susijusią su kontrabandos gabenimu, priminė apie tėvų atsakomybę už vaikus.

            Tėvus itin domino stojimo į Pasieniečių mokyklą sąlygos, jie pažėrė gausybę klausimų. Pareigūnės paaiškino, kokie yra žingsniai link pasieniečio profesijos, kokios mokymosi Pasieniečių mokykloje sąlygos ir priminė, kad kandidatas į šią mokyklą turi turėti nepriekaištingą reputaciją, todėl tėvai turi užtikrinti tinkamą savo vaikų priežiūrą ir jausti atsakomybę už jų ateitį.

                                                                                                                                                                                                                                                       Mokytoja Angelė Burokienė

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2018 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728