Archyvas 17-02

Užgavėnės

                      Vasario 28 d. (antradienį) mokykloje pasirodė Užgavėnių persirengėliai. Po kaukėmis pasislėpę mokyklos folkloro ansamblio „Vosilkelė“ nariai, vadovaujami mokytojos Aldonos Burokaitės, keliavo po mokyklą ir dainomis, šmaikščiu žodžiu linksmino visus sutiktus, o vėliau sukvietė į aktų salę, kur atliko Užgavėnių dainas, ėjo ratelius, žaidė žaidimus, šlakstė vandeniu, šmaikštavo. Pasiautę mokykloje persirengėliai patraukė į Adutiškio seniūniją, parduotuvę „Imeda“, kur užkrėtė visus sutiktuosius puikia nuotaika. Su lauktuvėmis, šiek tiek pavargę ansambliečiai sugrįžo į mokyklą.

Mokyklos informacija

Liko tik 100 dienų…

                          Dar prieš 12 metų nedrąsūs už rankučių vedami pirmokėliai žengė pro Adutiškio vidurinės mokyklos duris. Laikas bėgo greitai ir šių metų vasario 24 dieną kupini idėjų, planų ateičiai abiturientai pradėjo skaičiuoti paskutines dienas mokykloje. Tiek laiko abiturientams liko pasiruošti pirmiesiems jų gyvenime brandos egzaminams, pasikartoti tai, ką išmoko per 12 metų. Taigi, mes – vienuoliktokai, pakvietėme abiturientus į tradicinį Šimtadienį, kuriame „teisėjai“ – vienuoliktokai nagrinėjo „teisiamųjų“ – dvyliktokų bylas. Vienuoliktokai buvo parengę tikrai nelengvų išbandymų abiturientams, jie turėjo atlikti daugybę užduočių. Išteisintiems dvyliktokams buvo įteikti pusatestačiai ir Šimtadienio kalendorius. Šimtadienis baigėsi, prisiminimai išliks. Šventės dalyvių šypsenos rodė puikią nuotaiką. Netrukus dvyliktos klasės mokiniai nurims ir rimtai susimąstys, juk iki galutinio tikslo liko tiek mažai – tik 100 dienų…

                                                                           Adutiškio vidurinio ugdymo skyriaus 3 klasės vadovė Gražina Lazdinienė

Vasario 16-osios šventė

                  Gražus ir prasmingas renginys, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šventei,  vasario 15 d. subūrė mokyklos bendruomenę. Renginyje dalyvavo kelios kartos, vyresnioji karta priminė jaunesniajai permainingą Adutiškio krašto istoriją. Skambėjo širdį veriančios Adutiškio krašto dainos apie Lietuvą, atliekamos Lazdinių – Adutiškio folkloro ansamblio, mokyklos folkloro ansamblio „Vosilkelė“. Maloniai nuteikė Švenčionių Juliaus Siniaus meno mokyklos mokinių atliekami muzikiniai kūriniai, dainos, klasikiniai šokiai. Dėkojame visiems, sukūrusiems įsimintiną reginį.

Mokyklos informacija

Naudinga išvyka į žinių ir karjeros planavimo parodą „Studijos 2017“

                   Ketvirtadienį, vasario 2 dieną Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos Adutiškio vidurinio ugdymo skyriaus vienuoliktokai ir dvyliktokai lankėsi Vilniuje, parodų centre „Litexpo“, kur  pradėjo veikti paroda „Studijos 2017“.  Atvykome čia susipažinti su studijų galimybėmis ir karjeros perspektyvomis. Parodoje įvairios švietimo ir verslo organizacijos bei specialistai teikė informaciją apie studijų galimybes Lietuvoje ir užsienyje, reikalingiausias profesijas ir specialybes. Specialiose erdvėse ir organizuojamuose renginiuose  vyresniųjų klasių mokiniai susipažino su mokymo įstaigomis, jų siūlomomis programomis ir gavo daug naudingos informacijos, kuri padės vienuoliktokams ir dvyliktokams lengviau apsispręsti ir pasirinkti  studijų ir karjeros kelią.

                                                           Adutiškio vidurinio ugdymo skyriaus 3 klasės vadovė  Gražina Lazdinienė

„Vosilkelei“ – 5-eri

                              Vasario 3 d.  mūsų mokyklos folkloro ansamblis „Vosilkelė“, vadovaujamas mokytojos Aldonos Burokaitės,  šventė 5-erių metų gimtadienį. Ansambliečius nuoširdžiu žodžiu,  Adutiškio krašto dainomis sveikino Lazdinių-Adutiškio folkloro ansamblio dalyviai ir ilgametė jų vadovė Palmira Krivickienė.  Ansamblio „Vosilkelė“ vadovė, iliustruodama nuotraukomis,  apžvelgė penkerius ansamblio gyvavimo metus, ansambliečiai atliko autentiškas Adutiškio krašto dainas, šoko smagius šokius, grojo cimbolais.

                                                                                                                                                                        Mokyklos informacija

Susitikimas su buvusiais mokiniais

Vasario 3 d., penktadienį, mokykloje vyko susitikimas su buvusiais mokiniais. Susitikime dalyvavo svečiai, 10-12 klasių mokiniai ir mokytojai. Prie arbatos puodelio, ramiai besišnekučiuojant, studentai papasakojo, kaip jiems sekasi toliau mokytis universitetuose, kolegijose ir profesinio rengimo mokyklose. Šis susitikimas davė peno visiems, juolab kad dabartiniams mūsų mokyklos mokiniams reiks rinktis savo kelią, o studentai žerte žėrė patarimus.

Aistė Strakšytė, 10 klasės mokinė

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2017 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728