Archyvas 16-04

Štangos spaudimo varžybos

Balandžio 30 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro sporto salėje vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos „Nemunas“ Aukštaitijos regiono štangos spaudimo gulint be specialiosios aprangos individualios varžybos. Jose galėjo dalyvauti ir vaikai, ir suaugę, aukštos klasės sportininkai ir pradedantieji. Varžybose dalyvavo daugiau kaip 40 sportininkų iš Zarasų, Ignalinos ir Švenčionių rajonų. Štangą kėlė ir Adutiškio pagrindinės mokyklos, Adutiškio pagrindinės mokyklos Svirkų skyriaus sportininkai. Egidijus Bučelis užėmė I vietą, Vadimas Michejevas – III vietą, Aleksandras Artemjevas – IX vietą. Varžybose dalyvavo ir 4 merginos. Nugalėjo Dovilė Puidutė iš Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazijos. Tarp sunkiasvorių sunkiausią 160 kg štangą iškėlė Ignas Buinorius.

Gegužės 7 dieną Cirkliškyje vyks Aukštaitijos regiono svarsčių kilnojimo varžybos, kuriose dalyvaus ir Adutiškio mokyklos sportininkai. Linkime jiems sekmės.

Kūno kultūros mokytojas Vismantas Kujelis

Kvietimas

tulpes

 

Mielos mamos, močiutės,

Maloniai kviečiame Jus 2016 m. balandžio 29 d.(penktadienį) 13.00 val. į Adutiškio pagrindinėje mokykloje įvyksiantį šventinį koncertą, skirtą

Motinos dienai.

Adutiškio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai

Aštuonioliktasis svarsčių kilnojimo čempionatas

2016 m. balandžio 23 d. Pakruojyje įvyko 18-asis svarsčių kilnojimo čempionatas. Į renginį atvyko visi stipriausi Lietuvos svarstininkai. Sportininkai varžėsi visose amžiaus grupėse: jaunučiai – iki 16 metų, jauniai – iki 18 metų, jaunimas – iki 23 metų, vyrai, merginos, moterys ir veteranai. Read the rest of this entry »

Pradinių klasių konkursas „Šviesoforas“ mokykloje

Balandžio 21d. pradinių klasių mokiniai dalyvavo  „Šviesoforo“ konkurso I  etape, kurio metu buvo išrinkti patys geriausi saugaus eismo taisyklių žinovai.  Konkursą organizuoti padėjo Švenčionių r. policininkės. Sudarytos 2 komandos, kurios atstovaus mokyklą rajone. Sveikiname nugalėtojus:

Kamilę Novikaitę ir Kamilę Semėnaitę 1kl. mokines,

Ruslaną Vavilovą ir Ainę Šidlauskaitę 2 kl. mokinius,

Ievą Povilėnaitę ir Mantvydą Gimbickį 3 kl. mokinius,

Moniką Vaitekėnaitę ir Akvilę Balinskytę 4 kl. mokines.

Pradinių ugdymo mokytojos

 

„Drakoniuko“ teatras

Balandžio 20 dieną mūsų mokyklą aplankė „Drakoniuko“ teatras su spektakliuku „Kaip padėti lokiui Albinui?“ Spektaklyje vaikai susipažino su lokiu Albinu,  lape Arija, kiškiu Emo Nemo ir varna Marina. Istorija buvo pasakojama šmaikščiai ir linksmai.  Šis spektaklis vaikus ne tik džiugino, bet ir mokė draugiškumo,  padėti vienas kitam.

Dėkojame aktoriams už nuotaikingą spektaklį ir gerą nuotaiką!

 Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Svetlana Menčinskienė

Susitikimas su poetu Dainiumi Gintalu

Balandžio 19 d. Adutiškio pagrindinės mokyklos 2-6 klasių mokiniai dalyvavo Švietimo draugijos „Rytas“ vykdomame projekte „Integruotos literatūros pamokos Rytų Lietuvoje“. Projekto vadovas Juozas Žitkauskas atvyko kartu su poetu Dainiumi Gintalu.

Pirmiausiai vyko integruota literatūros pamoka 3 klasėje. Poetas Dainius Gintalas vedė pamoką, kurios metu vaikai, vadovaujami poeto, kūrė eilėraščius, juos patys skaitė, džiaugėsi savo kūrybiniais atradimais.

Vėliau svečiai susitiko su visais 2-6 klasių mokiniais. Poetas pristatė trečiokų kūrybą, skaitė savo eilėraščius.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykla dalyvauja projekte „Integruotos literatūros pamokos Rytų Lietuvoje“, kuris plečia mokinių literatūrinį akiratį, skatina skaitymo kultūrą ir tvirtina kūrybiškumo pamatus.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Angelė Burokienė

Kapitonas Flintas

Balandžio 14 dieną Adutiškio mokykloje svečiavosi kapitonas Flintas su nuotaikinga muzikine programa. Vaikai, skambant dainoms, leidosi į smagią kelionę aplink pasaulį. Atlikėjas   linksmino vaikus šokiais, dainomis ir pokštais. O žiūrovai nenusileido – nustūmė šalin suoliukus, šoko ir pritarė, nes visas daineles mokėjo. Paskui visi susikibę „traukinuku“  vienas paskui kitą judėjo dainos ritmu. Kiek visiems buvo juoko ir linksmybių!

Liūdna buvo atsisveikinti Flintui su vaikais, bet jis pažadėjo sugrįžti. O mes, laukdami kito susitikimo, vartome jo dovanotus žurnaliukus.

                                           Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Svetlana Menčinskienė

Štangos spaudimo varžybos Švenčionių profesinio rengimo centre

2016 m. balandžio 2 dieną Švenčionių profesinio rengimo centro sporto salėje vyko Lietuvos štangos spaudimo gulint „Aukštaitijos taurė – 2016 m.“ varžybos. Šias varžybas organizavo Švenčionių savivaldybė, sporto klubas „Grifas“, Švenčionių profesinio rengimo centro  mokytojas metodininkas Vismantas Kujelis ir mokytojas ekspertas Josifas Jarošas. Į varžybas atvyko atletai iš visos Lietuvos. Read the rest of this entry »

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2016 m. balandžio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930