Archyvas 17-01

Startai tęsiasi

2017 m. sausio 14 dieną vyko Lietuvos mokyklų žaidynių finalinės svarsčių kilnojimo varžybos. Į Skaudvilę (Tauragės r.) suvažiavo 12 stipriausių visos Lietuvos svarstininkų komandos:  11 gimnazijų ir Adutiškio pagrindinė mokykla. Mūsų mokyklai atstovavo  Eitvydas Rakovskis (užėmė III vietą  svorio kategorijoje iki 56 kg.), Ignas Pancekauskas  (užėmė VIII vietą  svorio kategorijoje iki 58 kg), Robertas Raketis (užėmė II vietą svorio kategorijoje iki 68 kg),  Marius Kairys (užėmė VII vietą svorio kategorijoje iki 85 kg), Alanas Galalis (užėmė VIII vietą svorio kategorijoje iki 85 kg), mūsų šaunios merginos Simona Šakola ir Brigita Šakola atitinkamai užėmė VI ir VIII vietas. Komandinėje įskaitoje mūsų komanda surinko vienodai taškų (71) su Kauno Maironio Universitetine gimnazija ir pasidalino VIII – IX vietas.

Kūno kultūros mokytojai Josifas Jarošas ir Vismantas Kujelis

Pirmieji adutiškiečių startai 2017 metais

2017 m. sausio 13 d. įvyko kaimo vietovių mokyklų krepšinio 3×3 tarpzoninės varžybos. Varžybose dalyvavo moksleiviai, kurie gimę 2000 metais ir jaunesni. Adutiškio pagrindinei mokyklai atstovavo Raimondas Paukštys, Argaudas Bielinis, Dominykas Stunžėnas. Varžybos vyko Molėtuose. Mūsų sportininkai nugalėjo Ignalinos rajono krepšininkus, Vilniaus rajono Pagirių gimnazijos komandą, bet pralaimėjo Molėtiškiams ir užėmė 2 vietą.