Archyvas 14-11

Sveikatingumo projektas „Būk sveikas ir judrus“

      2014 m. lapkričio 20 d. vyko sveikatingumo projekto „Būk sveikas ir judrus“ skirto 1–12 klasių mokiniams, ikimokyklinukams, jų šeimoms ir bendruomenei renginys.  Dalyvavome išvykoje į Vilnių: kūno kultūra medžiuose „Uno parke” ir vandens pramogos „Vichy parke”. Renginio programos tikslas: sukurti saugią ir judėjimą skatinančią aplinką, kuri ugdys suvokimą, kad visi esame bendruomenės nariai atsakingi už sveiką aplinką, o taip pat per fizinį aktyvumą lavinti socialinius įgūdžius: pasitikėjimą savimi, toleranciją, solidarumą, tarpusavio pagalbą, gyvenimo meilę ir džiaugsmą. Rezultato tikėjomės tik vieno –  pabuvę kitoje aplinkoje mokiniai norės siekti fizinio pajėgumo, ir mes jiems galėsime padėti, kad tai peraugtų į kasdienį įprastą gyvenimo būdą. Taip pat tikimės, kad mokiniai išmoks saugiai ir aktyviai sportuoti, linksmai gyventi ir nesipykti.

 

                                                                                                                          Mokytoja Irina Burokienė

Tolerancijos dienos simbolis – knyga

     Lapkričio 14 dieną mokykloje vyko paroda, skirta Tolerancijos dienai. Šiais metais Tolerancijos dienos simbolis yra KNYGA. Visi mokyklos mokiniai, nuo ikimokyklinukų iki vyriausiųjų dvyliktos klasės mokinių, kūrė Tolerancijos knygas.

      Knyga yra nepaprastas daiktas, kurioje galima rasti visko: išminties, įvairiausių istorijų, pasakų ir tikrų dalykų. Knygos mus moko, pataria, priverčia susimąstyti ir, kaip teigė vienas iš Europos intelektualų, „perskaityta gera knyga gali visam laikui pakeisti žmogaus likimą“.

      Stebėjomės mūsų mokinių išradingumu.

                                                                                                               Mokytoja Larisa Ustinavičienė

Kristijonui Donelaičiui – 300

    2014 m. Lietuvoje paskelbti K. Donelaičio metais. Būtent šiais metais minimos grožinės literatūros pradininko 300 gimimo metinės. Ši sukaktis buvo paminėta ir mūsų mokykloje. 2014 m. lapkričio 14 d. popietę mokiniai rinkosi aktų salėje. Geriausi 9–11 klasių skaitovai supažindino su K. Donelaičio gyvenimu XVIII a. Mažojoje Lietuvoje, kūryba. Raiškiai paskaitė ištraukas iš poemos „Metai“. „Pavasario linksmybių“ ištraukas mokytojos paskaitė latvių ir lenkų kalbomis. Taip pat buvo deklamuojami Just.Marcinkevičiaus, S.Nėries eilėraščiai, skirti K. Donelaičiui. Renginio metu buvo demonstruojamos skaidrės su XVIII a. Mažosios Lietuvos vaizdais, svarbiausiais K. Donelaičio gyvenimo faktais.

Mokytoja Jurgita Dicevičiūtė

„Mobilioji bioklasė”

     2014 m. lapkričio 4 diena –  įsiminta ir kupina įspūdžių diena mūsų mokykloje. Taigi, į mūsų mokyklą atvyko pirmoji šalyje mobili laboratorija, kuri supažindina moksleivius su naujausiais biomokslų laimėjimais. Studentai ir mokslininkai biochemikai, genetikai, molekulinės biologijos tyrinėtojai stengiasi populiarinti biomokslus, skatina didesnį moksleivių susidomėjimą gamtos mokslais ir plečia moksleivių akiratį.

    Todėl susidomėję pasinėrėme į mokslinius tyrimus, išbandėme tikrus mokslininkų prietaisus, atlikome pačius tikriausius mokslinius eksperimentus bei savo akimis pamatėme, kaip atrodo DNR. Adutiškiečiai liko sužavėti šiuo šauniu projektu. Buvo  įdomu, smalsu ir labai linksma. „Mobilioji bioklasė” mums suteikė galimybę pajusti kruopelytę to entuziazmo, kurį mokslininkas jaučia kiekvieną dieną.  Ačiū Jiems už tai!

                                                                                                               Mokytoja Gražina Lazdinienė

 

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2014 m. lapkričio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930