Archyvas 16-02

Lietuvių kalbos dienos

Lietuvių kalbos dienos – tai daugybė vasario 16 – kovo 11 d. visoje Lietuvoje ir užsienyje organizuojamų renginių, skirtų lietuvių kalbos sklaidai šalyje ir užsienyje, kalbos prestižui didinti. Read the rest of this entry »

Švenčionių rajono istorijos ir geografijos mokytojų edukacinė išvyka

Gyvenime nėra griežtų ribų tarp gimtojo krašto, nacionalinės, Europos ir pasaulio istorijos. Visos šios bendros istorijos dalys yra tarpusavyje susijusios ir daro įtaką viena kitai. Pažindamas savo kraštą, mokinys pradeda suvokti savo tautinį tapatumą, suvokti save, savo vertybes ir pareigas. Susipažinęs su savo krašto istorija, žymiausiais žmonėmis, jų darbais, jis ima gerbti, saugoti ir branginti tai, kas neatsiejamai per gimtąjį kraštą yra susiję su juo pačiu. Praeities žinojimas suteikia išminties, drąsos, išmoko teisingai rinktis tolesnį kelią. Read the rest of this entry »

Išvyka į Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centrą

Vasario 17 d. Adutiškio pagrindinės mokyklos ir Svirkų skyriaus mokiniai svečiavosi Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Dalyvavome edukaciniame renginyje „Valentino dienos dovanėlės“. Išklausėme paskaitėlę apie meduolių kepimą. Sužinojome, kokių produktų reikia tešlai. Pamatėme, kaip puošiami skanėstai. Negano to, viską išbandėme praktiškai. Užsirišę prijuostes ėmėmės darbo. Kočiojom tešlą ir gaminom įvairiausių formų ir dydžių meduolines širdeles. Smagiausia buvo jas puošti glaistu, pabarstukais, kokosų drožlėmis ir kt. Po to gaminome rankų darbo muiliukus. Visas centras pakvipo eteriniais aliejukais. Kokių tik nebuvo formų, spalvų ir kvapų! Padirbėję sočiai papietavom. Read the rest of this entry »

Pirmieji svarstininkų startai 2016 metais

Kiekvienais metais Lietuvoje vyksta moksleivių olimpinio festivalio varžybos. Iš pradžių varžybos vyksta tarp rajono mokyklų, kur komandos atstovauja savo mokykloms. Rajono nugalėtojai dalyvauja zoninėse, tarpzoninėse ir pagaliau stipriausios komandos susitinka finale. Varžybos vyksta krepšinio, futbolo, tinklinio, gimnastikos, plaukimo, svarsčių kilnojimo, rankinio, slidinėjimo ir kitose sporto šakose. Read the rest of this entry »

Prasmingos dovanos Valstybės gimtadieniui

Daug gražių renginių vyksta Adutiškio pagrindinėje mokykloje. Renginys, skirtas Lietuvos Valstybės Atkūrimo dienai, Vasario 16-ajai, išsiskyrė savo patriotiškumu, jauduliu ir nuoširdumu.

Mokyklos vaikų ir jaunimo folkloro ansamblis „Vosilkelė“ ir jo vadovė  tuoj po žiemos atostogų pakvietė visus mokyklos mokinius išmokti lietuvių liaudies dainų, kurias Adutiškio krašte labai mėgo ir dainavo tarpukaryje, ir surengti koncertą Valstybės gimtadieniui. Read the rest of this entry »

Užgavėnių šventė

Vasario 9 d. Adutiškio pagrindinės mokyklos pradinukai  šventė Užgavėnes. Vaikai persirengę į velnius, šmėklas, daktarus, ubagus… po trijų pamokų rinkosi aktų salėje. Draugiškai darė Morę, dėjo į ją visas blogas mintis, blogus darbus. Serviravo stalą, kuris buvo gausus blynų, lašinių ir kitų skanumynų. Read the rest of this entry »

Užgavėnių šurmulys Svirkų skyriuje

Antradienio rytas Svirkų skyriuje prasidėjo neįprastai triukšmingai.  Po klases vaikščiojo linksmi persirengėliai. Čigonėlės būrė, daktarai gydė, velniukai pokštus krėtė, vieni kitus riebiais blynais vaišino. Read the rest of this entry »

Apsilankymas LITEXPO parodoje „Studijos 2016“

Kiekvienais metais lyg tradicija tapo apsilankymas tarptautinėje mokymosi, žinių ir karjeros planavimo parodoje LITEXPO. Žinoma, aplankėme parodą „Studijos 16“ ir šiemet, vasario 5 dieną. Mokyklos abiturientams tokie renginiai yra puikus būdas galutinai apsispręsti dėl savo ateities planų. Read the rest of this entry »

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2016 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
29