Archyvas 15-10

Moliūgo gimtadienis

Spalio 22 d. daržo viduryje moliūgas šventė savo gimtadienį. Moliūgo pasveikinti atriedėjo mažosios pupelės ir maži žirniukai priešmokyklinukai. Savo šokiu ir eilėraštuku sužavėjo ne tik moliūgą, bet ir tėvelius. Į puotą atskrido būrys paukštelių, atpūškavo ežiukai. Pirmokai moliūgui vaidino pasaką apie pirštinę. Sustoję į didelį ratą visi šoko ir dainavo. Šventės pabaigoje visų laukė siurprizas – didžiulis tortas. Su gimimo diena, moliūgai!

Pradinių klasių mokytojos

„Rudenėlio“ šventė Svirkų skyriuje

Spalio 23 d. Adutiškio pagrindinės mokyklos Svirkų skyriuje vyko „Rudenėlio“ šventė. Jos metu  mokiniai dainavo dainas apie rudenį, šokio liaudies ratelius, deklamavo eilėraščius, mynė mįsles, žaidė žaidimus, darė plakatus „Vaisiai“, „Daržovės“ ir juos pristatė. Read the rest of this entry »

Ekskursija į Pinigų muziejų ir „Dubingių žirgyną“

Spalio 15 dieną 6 klasės mokiniai ir Svirkų skyriaus 5 klasės mokiniai vyko į pažintinę ekskursiją.
Pirmasis apsilankymas buvo Vilniuje Lietuvos banko Pinigų muziejuje. Read the rest of this entry »

Karaliaus Mindaugo vardadienio minėjimas

Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centras vykdė projektą „Keliaukime po Aukštaitijos kraštą“(pažintiniai žygiai dviračiais), skirtą Etnografinių regionų metams ir Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 25-mečiui.
Spalio 14 dieną mūsų mokykloje vyko baigiamasis projekto etapas „Palei Mindaugo sieną“. Read the rest of this entry »

Išvyka į LITEXPO parodą

Spalio 16 dieną 9-12 klasių mokinės vyko į LITEXPO parodą „BALTIC FASHION & TEXTILE VILNIUS 2015“. Parodoje klausėmės įdomių paskaitų, susipažinome su naujienomis aprangos ir tekstilės medžiagų, žaliavų ir technologijų srityje. Stebėjome jaunųjų dizainerių pristatomas kolekcijas. Taip pat parodos metu vyko piešinių konkursas „Vartotojų simpatijos 2015“, ekspozicija „Sauga ir uniformos“, akcija „Būk matomas“, skirta spręsti tamsiuoju paros metu esamą pėsčiųjų nematomumo problemą ir t. t. Paroda  buvo įdomi ir naudinga tiems, kurie sieja savo ateitį su dizainu, tekstile ar apranga.

10 kl. mokinė  Gintarė Maslianikaitė, mokytoja Kristina Grigel

 

Europos kalbų dienos piešinių konkursas

Europos Tarybos iniciatyva nuo 2001 metų Europos kalbų diena švenčiama kasmet rugsėjo 26 dieną. Ji skirta šviesti visuomenę Europos daugiakalbystės klausimais, puoselėti kultūrų ir kalbų įvairovę ir skatinti visus mokytis kalbų mokyklose, universitetuose ir vėliau, juos baigus.
Mūsų mokykloje šiais metais buvo vykdomas projektas, skirtas Europos kalbų dienai. Šio projekto tikslas – paminėti Europos kalbų dieną ir dailės darbuose pavaizduoti, kaip mokiniai suvokia ir vertina skirtingas Europos kalbas ir kultūras. Projektas buvo skirtas 5-12 klasių mokiniams, jį vykdė mokytojos Janina Dindienė, Kristina Grigel ir Angelė Burokienė. Read the rest of this entry »

Pirmoji penktokų išvyka

Spalio 7 dieną penktokų laukė pirmoji šiais mokslo metais išvyka. Jie kartu su auklėtoja ir grupele šeštokų nusprendė aplankyti Valdovų rūmus bei Gedimino pilį ir susipažinti su Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės istorija, literatūra, muzika ir asmenybėmis bei Lietuvos didžiųjų kunigaikščių dvaro buitimi. Mokinių žingeidumas buvo neapsakomas, Valdovų rūmuose jie atidžiai klausė gidės, pateikė jai daugybę klausimų. Ypač patiko Viduramžių Lietuvoje žaistas žaidimas kvirkatas. Po turiningai praleisto laiko apžiūrint Gedimino pilį ir Nacionaliniame muziejuje Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose veikiančią ekspoziciją mokiniai smagiai pramogavo lazerių arenoje.

Lietuvių kalbos mokytoja metodininkė Angelė Burokienė

Mokytojų diena

Spalio 5 dieną mūsų mokykloje buvo minima Tarptautinė Mokytojų diena. Šią nuostabią šventę organizavome mes – vienuoliktos klasės mokiniai. Sukvietę visus mokytojus į atskirą kabinetą, džiuginom juos gražiais žodžiais, sukurtu trumpu filmuku apie juos ir, be abejo, žaidimais. Pakvietėme atsigerti rytinės kavos bei pasmaližiauti. Smagu buvo matyti juos visus kartu besišypsančius ir spinduliuojančius gerą nuotaiką. Read the rest of this entry »

Išvyka į spektaklį

Rugsėjo 29-30 dienomis Švenčionėlių miesto kultūros centre įsikūręs Vilniaus teatras „Lėlė“ sukvietė Adutiškio miestelio ir Svirkų kaimo vaikučius į spektakliuką „Princesė ir Kiauliaganys“. Mažieji mokinukai aplankė edukacines lėlių teatro dirbtuves bei netikėčiausių eksponatų parodą. Jie išmoko patys pagaminti šešėlių teatrui tinkančių lėlyčių. O scenoje atgijo lėlės, daiktai, kostiumai, kaukės.
Džiaugiamės puikiomis spektaklio akimirkomis!

Priešmokyklinio ugdymo pedagogė Svetlana Menčinskienė

Savivaldos diena „Gražiausi žiedai Mokytojui“

Spalio 2 dieną Svirkų skyriuje vyko šventė „Gražiausi žiedai Mokytojui“, skirta Tarptautinei mokytojo dienai paminėti. Aštuntos klasės mokiniai pakvietė mokytojus į šventinę pamoką. Kiekvienas mokytojas turėjo pasirinkti gėlės žiedą, atspindintį jo charakterį, būdą, nuotaiką, ir paaiškinti, kodėl pasirinko būtent taip. Po to gavo užduotį „Atspėk būsimą mokytoją“. Ilgai juokėmės ir diskutavome stengdamiesi atpažinti kolegas. Pirmo aukšto fojė mokytojų laukė mokinių parengtas koncertas. Mus džiugino dainos, šokiai, eilės ir apdovanojimai.
Dėkojame mokiniams už gerą nuotaiką, nuoširdžius sveikinimus ir gražius gėlių žiedus.

Mokytoja Renata Stunžėnienė

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2015 m. spalio mėn.
Pr A T K Pn Š S
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031