Archyvas 19-02-4

JPB Adutiškio pasienio užkardos 2018 m. veiklos pristatyme

    Sausio 31 d. jaunojo pasieniečio būrelio nariai dalyvavo Adutiškio pasienio užkardos 2018 m. veiklos pristatyme. Šiais metais pristatymas vyko Svirkų kaimo bendruomenės namuose „Svirkų centras“.
    Adutiškio pasienio užkardos vadas Leonardas Lukauskas susirinkusius supažindino su 2018 m. vykdyta veikla. Po užkardos vado pristatymo nuotaiką praskaidrino Ignalinos miesto mokinių atliekamos dainos. VSAT Ignalinos rinktinės vadas pulkininkas leitenantas Saulius Tamulevičius pasidžiaugė Adutiškio pasienio užkardos įvykdyta veikla, bendradarbiavimu su socialiniais partneriais, supažindino su būsimomis Ignalinos rinktinės naujovėmis ir pertvarkomis. Jaunuosius pasieniečius sujaudino pareigūnų ištarti žodžiai „Tėvynės labui“, kai jiems buvo suteikiami kariniai laipsniai.  Tai girdint ne vienam klausytojui suvirpėjo širdis.
    Jaunieji pasieniečiai irgi gavo dovanų – marškinėlius su jaunojo pasieniečio būrelio atributika.
    Padėkos žodžius tarė Švenčionių rajono policijos komisariato, Švenčionių rajono priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovai, Svirkų kaimo bendruomenės „Svirkų centras“ pirmininkas.
    Didžiulė dovana renginio dalyviams buvo naujos Algio Jakšto sukurtos ir skaitomos eilės.
    Tradiciškai renginį užbaigė pasieniečių vaišės – košė ir arbata.

JPB vadovė Larisa Ustinavičienė 

Susitikimas su buvusiais mokiniais

     Tradiciškai mūsų mokykloje vasario mėnesį  vyksta susitikimai su buvusiais mokiniais.  Ir šiandien pas mus atvyko būrelis mokinių, kurie baigė mokyklą praeitais metais, ir vieną mokinė, baigusi mokyklą anksčiau ir dabar jau dirbanti. Ji ir pradėjo pokalbį su 9,10 ir AVUS 4 klasių mokiniais. Gintarė Drazdaitė papasakojo apie  mokslus Medininkų pasienio mokykloje ir apie pasienietės darbą.  Ji yra labai patenkinta savo darbu, kuris reikalauja daug jėgų ir ištvermės.
     Praeitais metais mokyklą baigusi Gintarė Maslianikaitė įstojo į VU, studijuoja leidybą ir reklamą. Ji papasakojo, kiek daug jau sužinojo studijuodama, pavyzdžiui, kaip yra sudaroma knyga, kaip kuriamos reklamos.
     Anželika Daraškevičiūtė papasakojo apie savo mokslus Vilniaus kolegijoje, ji studijuoja bendrosios praktikos slaugą. Buvusi mokinė teigė, kad užsiėmimų metu gauna labai daug informacijos iš savo srities ir jai teks labai daug praktikos atlikti ligoninėse.
     Karolis Pupkevičius papasakojo apie mokslus Statybininkų rengimo centre. Dar mokiniai sužinojo, kad Karolis mokosi ir Lenkijoje, Liubline, bitininko profesijos. Bet kuo bus ateityje – statybininku ar bitininku – dar neapsisprendė.
     Irmina Burokaitė studijuoja Vilniaus kolegijoje bankininkystę. Savo pasirinkimu irgi patenkinta.
   Laura Šekštelytė mokosi VU, studijuoja audiovizualinį vertimą. Paskaitos vyksta anglų kalba. Kadangi mokinė laisvai kalba angliškai, jai mokytis nesunku. Jos svajonė irgi išsipildė.
     Bendravimas tarp esamų ir buvusių mokinių buvo labai šiltas, draugiškas ir, aišku, labai naudingas.

Mokytoja Kristina Grigel

Pamokų laikas

Mokykloje

1 pamoka 8.00 – 8.45
2 pamoka 8.55 – 9.40
3 pamoka 9.50 – 10.35
4 pamoka 10.55 – 11.40
5 pamoka 12.10 – 12.55
6 pamoka 13.05 – 13.50
7 pamoka 14.00 – 14.45

2019 m. vasario mėn.
Pr A T K Pn Š S
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728